Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НАЦІОНАЛЬНИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ФОРУМ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 28 грудня 2017, 19:55

stud ukr

Більше 200 найактивніших представників студентських організацій з різних вишів України зібралися, щоб обмінятися думками щодо виконаної роботи за рік, зосередитися на проблемах та труднощах, які виникають під час навчання та знайти шляхи їх вирішення. Серед сьогоднішніх проблем студентства – як організаційні, так і економічні.

До обговорення приєдналися і Міністр освіти Лілія Гриневич, віце прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко та директор департаменту Вищої Освіти Олег Шаров. Вони розповіли історію становлення організації студентського самоврядування. Студенти ставили питання різного характеру та консультувалися щодо подальшої діяльності у громадському житті своїх міст.

Серед спікерів були і викладачі різних університетів та академій України. Криворізькі студенти говорять, що дізналися багато чого цікавого. Серед криворізьких учасників форуму були й ті, які вперше відвідують заходи такого масштабу. Діляться своїми враженнями.

Також на триденному форумі обрали голову правління Української асоціації студентства. Серед 17 кандидатів – керівників структурних підрозділів областей найкращою стала студентка Криворізького економічного інституту Аліна Кузьмич.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити