Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВРУЧЕННЯ НАГОРОД ВОЛОНТЕРАМ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 29 грудня 2017, 19:02

volonteri nagoroda_2

Напередодні Нового року в Криворізькому координаційному Центрі допомоги учасникам АТО та їх сімям відбулися святкові урочистості. Біля прикрашеної ялинки волонтерам вручали державні нагороди за гуманітарну участь в антитерористичній операції, у списку криворізьких патріотів – 34 прізвища.

У кожного з них – свої спогади і своя історія, за останні 3 роки ці чоловіки та жінки неодноразово наражалися на небезпеку, вибираючись в зону АТО. Серед волонтерів – чимало вимушених переселенців і учасників бойових дій, яким продовжує пекти біль війни.   

Не забули і військових капеланів, котрі продовжують надавати духовну підтримку бійцям та родинам загиблих учасників АТО. Священик Іван Талайло вважає свою нинішню місію обов’язком не лише перед людьми, а й перед Богом.

Подяками відзначив Криворізький координаційний Центр допомоги учасникам АТО своїх активістів, щодня криворізькі волонтери і атовці вирішують безліч нагальних громадських справ. Екскурсії для молоді, збір речей та одягу, коштів для поранених та інвалідів – роботи завжди багато.

Подяками за професійне висвітлення діяльності Центру відзначили і криворізьких тележурналістів, котрі активно співпрацюють з волонтерськими організаціями міста. На згадку про знакову подію всі запрошені волонтери залишили свої підписи на українському прапорі. Тепер цей стяг посяде почесне місце в музеї координаційного центру.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити