Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НОВОНАРОДЖЕНІ В НОВИЙ РІК (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 02 січня 2018, 19:32

nemovlya

2 січня у пологовому будинку № 1 рідні та друзі  вже вітають молодих мам, яких виписували додому. В холі лікарні  – схвильовані татусі  квапляться побачити своїх немовлят, котрі з’явилися на світ ще напередодні Нового року. Щасливі молоді матусі приймають вітання.

Після ретельного екіпірування – халати, маски та бахіли – нашій знімальній групі дозволили завітати до палати молодих мам. Ольга Фещак вперше взяла на руки свою крихітну доньку під святкові новорічні салюти, і певна, що то була найщасливіша мить в ії житті.

В новорічну ніч в пологовому будинку №1 народилося 3 немовлят, всі – дівчатка. Ще вісьмох – по четверо хлопчиків і дівчат прийняли лікарі 2 полового будинку, і двох малюків – у пологовому відділенні 7 міськлікарні. Для лікарів чергування на Новий рік теж має особливе значення. Адже у новорічні свята мимоволі чекаєш якогось дива, а народження дитини – завжди одне з них.

Зараз і мами, і діточки почуваються добре і чекають на виписку. Всі жіночки сподіваються, що Різдвяні  свята вже відзначатимуть вдома з маленькими членами родин.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити