Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РІЗДВЯНЕ 3-D ШОУ У ТЕАТРІ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 04 січня 2018, 19:07

teatr 3d

Новорічні ранки – особлива пора не лише для дітлахів, а й для акторів. До святкових зимових заходів в театрі готуються заздалегідь, дбаючи не лише про репертуар, а й про святкову програму. Щодня тут проводиться по декілька вистав, для дітей пільгових категорій вхід безкоштовний. В цьому переліку – і діти учасників АТО та маленькі містяни з особливостями розвитку.

Хвилини, коли відчиняє двері казка, для всіх особливі: для малечі Новий рік – час здійснення потаємних бажань, за що вони так люблять зимові свята.

Після веселих розваг та пам’ятних селфі з Дідом Морозом та Снігуронькою гостей запросили на незвичайне 3-Д шоу, котре отримало назву «Безумная Элли и Великий Обманщик». Феєрія вогнів, танці та пісні, головною родзинкою став майже повний ефект присутності, що вразило не лише маленьких, а й дорослих глядачів.

Історія маленької Еллі, яка намагалася відновити втрачену рівновагу між добром та злом в казковому світі, має й дорослий підтекст. Тому автор та режисер шоу Андрій Івасіх обрав для новорічної вистави.

Новорічно-різдвяні ранки з  3-D шоу Криворізький театр драми та музичної комедії проводитиме до 19 січня включно. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити