Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА ДО НОВОРІЧНИХ СВЯТ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 04 січня 2018, 19:15

volonteri nov_rik

В короткий міжсвятковий період у волонтерів 39-ої Жіночої Сотні «кипить» робота, адже одразу після Різдва – чергова поїздка у зону проведення АТО. Попередня – була перед Новим роком. Окрім необхідного, зокрема, теплих речей, потреба у яких залишається, дівчата цими днями намагаються зібрати якомога більше того, що створює атмосферу свята.  
Наступна поїздка – в район Світлодарська, на Донеччину.

Волонтери перед новим роком відвідали дітей-сиріт у місті Покровськ. Зараз для малечі знову пакують теплі речі та взуття.
Юліана показує «сувеніри», які отримали від бійців на знак вдячності за увагу до них. І таких, майже за 4 роки волонтерської діяльності, назбиралася вже ціла експозиція. Валерій – демобілізований, але, свого часу, перебуваючи на передовій, як і всі чекав на волонтерів і радів кожній звістці від рідного міста. З-поміж світлин своєрідного фотозвіту  -  є кілька з таких зустрічей. 

Долучитися до збору різдвяного вантажу для захисників та дітей з прифронтових територій може кожен бажаючий. Вдячно приймається будь-яка допомога, але найбільша потреба у взутті і теплих речах для малечі та підлітків, також маскувальних сітках білого кольору та засобах для украплення (мішки, плівка, цвяхи). 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити