Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗУСТРІЧ ЮНКОРІВ МІСТА – ЗІРКОВИЙ ЧАС (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 05 січня 2018, 19:37

yunkori zustrich

У Центрі дитячої та юнацької творчості зібралися юні медійники зі всіх районів Кривого Рогу. Об’єднала  кращих журналістів-початківців міста вже традиційна різдвяна зустріч «Новорічний мікс –  Зірковий час»

Журналістська справа захоплює активних дітей: вони вже знайомі з особливостями фаху не лише в теорії,  а й на практиці. Та навіть ті, хто тільки пізнає ази професії, не втратили запал. Однокласниці Софія та Рая за декілька місяців навчилися працювати з відео.  У свої 9 та 10 років дівчата рівняються на викладача.

Майже 70 кращих юнкорів Кривого Рогу, які знайшли себе у жанрах медіа, за попередній рік плідно працювали у шкільних прес-службах, публікували свої роботи,  здобували перемоги на різних змаганнях. Та кожен професію журналіста бачить по-своєму.

До виступу-візитки учасники ретельно готувались. А от організатори заходу провели яскраві конкурси, квести. Цього дня немає переможців і переможених. Командам із 7-ми районів міста вручили солодкі подарунки та грамоти від міського управління освіти та науки.  
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити