Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РЕМОНТ ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ ЧОРНОБИЛЬЦІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 10 січня 2018, 19:07

rem chorn

За майже 30 років свого існування відділення для лікування осіб, постраждалих від аварії на ЧАЕС, яке розташоване при Криворізькій міськлікарні №3, не знало капітального ремонту. Хоча не один рік відділення перебувало на балансі області, кошти надходили тільки на лікування та харчування, про капітальний ремонт приміщень не йшлося. За підтримки проекту «Громадський бюджет» у відділенні замінили 17 вікон та 14 дверей, перестелили підлогу. Роботи вели, починаючи з жовтня минулого року, а наприкінці грудня пацієнтів приймали вже у оновленому відділенні.

Щороку тут проходять лікування 700 осіб, постраждалих від аварії на ЧАЕС, приїздять не лише з усього міста, а й із прилеглих 4 районів: Криворізького, Софіївського, Широківського та Апостолівського.  Тут 10 палат в розрахунку на 30 пацієнтів, і всі ліжка завжди зайняті. Зараз палати нагадують комфортні готельні номери.

Коштів вистачило ще й на оновлення стелі та стін в усьому відділенні. Лікарі та медсестри й самі докладали чимало зусиль, аби роботи були завершені вчасно, а ремонт отримав оцінку «відмінно» від пацієнтів.

Втім, у  відділення залишається ще чимало потреб, так що медики і чорнобильці планують і надалі подавати заявки на участь у конкурсі проектів «Громадський бюджет».
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити