Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КОНКУРС МІНІ-ПРОЕКТІВ ОСББ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 11 січня 2018, 19:35

OSBB

Реалізація міні-проектів – переможців у конкурсі «Мій дім - ОСББ»  минулого року передбачала співфінансування  10% на 90. Меншу частину сплачували об’єднання, більшу – міський бюджет. Однак, на 2018-ий ці умови у виконкомі переглянули. Тепер ОСББ мають сплатити 15 гривень за метр квадратний загальної площі будинку. Така пропозиція потенційних учасників ставить у нерівні умови.

Начальник управління благоустрою та житлової політики Іван Карий говорить: зміни якраз і орієнтовані на розширення можливостей саме для малих об’єднань. А у великих – більше шансів на реалізацію дороговартісних проектів. 

Цьогоріч нововведення торкнулися і перерозподілу коштів за результатами реалізації проектів. 

Умови конкурсу не остаточні. В управлінні благоустрою та житлової політики готові приймати пропозиції і не виключають можливості внесення змін. Аби дещо вирівняти шанси для усіх ОСББ, говорить Іван Карий, можливо зроблять градацію по спів фінансуванню, виходячи з поверховості будинків.    

Якщо зміни й будуть унесені, стосуватимуться вони вже наступного проведення конкурсу. Прийом проектів по цьогорічному - триватиме до 17-го січня. За тиждень до його завершення надійшла лише одна пропозиція.

До слова, у Кривому Розі загалом зареєстровано майже 470 ОСББ. Їх левова частина – це будинки на 5 і більше поверхів. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити