Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НОВОВВЕДЕННЯ ЗНО. ІНОЗЕМНІ МОВИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 11 січня 2018, 19:39

zno

Першим був наш візит до КЗСШ № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов. З 1 класу тут вивчають англійську, а з 7 класу – на вибір німецьку чи французьку. Враховуючи профільність школи, і те, що складання іноземної мови є обов’язковим для ДПА, нововведення від Міністерства освіти та науки одразу привернули увагу і учнів, і педагогів. Найбільше хвилювань викликало аудіювання.

Більшість вихованців 4-ї школи вільно володіють англійською, про що свідчать і численні нагороди за перемоги на мовних олімпіадах та конкурсах. На високому рівні володіють старшокласники й іншими мовами, так що, здавалося б, із виконанням завдань ЗНО профільного рівня проблем не має виникнути. Та випускники відзначають, що камені спотикання все ж таки можуть бути, і зараз посилено готуються, аби вдало їх обминути.

Ми завітали і до однієї зі звичайних Криворізьких шкіл - №28, випускники якої англійську мову складатимуть за стандартним рівнем складності. Як виявилося, на запроваджені в тестах нововведення вчителі чекали ще з 2016 року, тому ще минулоріч, за рішенням педради, в розклад ввели 1 годину на тиждень для додаткового вивчення англійської.

Учасники ЗНО з іноземних мов мають добре сприймати мову на слух, щоб відповісти на питання після прослуховування аудіозапису. Письмові завдання простіші, ніж у профільних рівнях складності, але ґрунтовної підготовки таки вимагають.

Випускники різних шкіл назвали проблемними одні й ті ж самі завдання, різниця лише в рівні складності. На виконання 59 завдань буде відведено 2,5 години, тож відповідати доведеться швидко. Втім, час  на підготовку ще є, а реєстрація на основну сесію ЗНО триватиме до 19 березня

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити