Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРОЗОРИЙ ОФІС (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 11 січня 2018, 19:43

prozoriy ofis

У Кривому Розі вперше на Дніпропетровщині стартував пілотний проект “Прозорий офіс соціальних послуг”. Він відкрився в Інгулецькому районі по проспекту Південний, 1. Відтепер тут можна отримати цілий комплекс соціальних послуг, за якими раніше доводилося звертатися до різних служб. Функції схожі, а от підхід кардинально змінився: соціальні послуги під одним дахом, швидко і без черг. Зараз надають 95 різних послуг. Серед них – субсидії, матеріальна допомога, довідки з пенсійного фонду та інші. Це просторе приміщення, оснащене сучасним обладнанням і меблями, в якому діє 4 зали для різних категорій відвідувачів.

Одна з найбільш затребуваних послуг у прозорому офісі – оформлення субсидій. Їх вже призначили понад двом сотням сімей. Взагалі за день центр може обслужити до двох сотень людей. Мешканці, які вже звернулися по допомогу, так оцінюють роботу центру.

Серед клієнтів центру багато молодих батьків, які приходять разом з маленькими дітьми. Для них створили усі необхідні умови, аби їх діти під час перебування в офісі не відволікали батьків.

За словами спеціалістів, незабаром для мешканців стане доступною ще  одна затребувана послуга – видача ID-паспортів. Відділ запрацює після того, як завершаться усі необхідні технічні налаштування.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити