Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КІР У КРИВОМУ РОЗІ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 11 січня 2018, 19:45

Спалаху кору у Кривому Розі немає. В той же час, в період із 1 грудня  із 19-ти пацієнтів з підозрою на кір, лабораторно діагноз підтвердився лише у 7-ми. Про це нам повідомив  заступник начальника управління охорони здоров’я виконкому Криворізької міськради, Олександр Лук’яненко. Загалом по області зареєстровано понад 60 випадків захворювань. Тож фахівці радять вчасно щеплюватись, адже вакцинація – єдина протидія інфекційній хворобі.

За майже півтори місяці до мед закладів Кривого Рогу із попереднім діагнозом кір звернулись 19 містян, з них – 13 діти. Та лише у  7-ми пацієнтів хворобу підтвердили лабораторно, ще 5 зразків досліджуються.

За словами Олександра Лук’яненка, серед пацієнтів, які звертались за цей час з підозрою на кір, є поодикі представники з усіх районів Кривого Рогу, за вийнятком Інгулецького. Більшість хворих не щеплювались. Загалом по місту від імунізації відмовляються менше 1% городян.

На сайті Дніпропетровської ОДА зазначено, що в області на 100% вистачає вакцин від цієї інфекційної хвороби, У Кривому їх понад 1300 доз.

Зараз в інфекційній лікарні знаходяться 3-є: один дорослий та 2-є дітей. Діагноз кір остаточно не підтверджений.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити