Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗЕМЛЯ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 12 січня 2018, 19:40

zemlya viyskovim

У черзі за обіцяними державою земельними ділянками – майже 3200 криворізьких бійців АТО. Перша хвиля заяв від військових надійшла ще у 2014-му. Того ж року свою заяву подавав і Володимир. І хоча він знову хоче повернутися до армії вже як контрактник, у Володимира та його родини – великі плани на мирне життя. Спершу – господарювати на власній землі.

Право на безкоштовне отримання власної земельної ділянки має кожен учасник АТО. Проте, у першу чергу робоча група розглядає заяви від родин загиблих в АТО бійців, далі – бійців з пораненнями, останні в черзі – бійці, які брали участь в АТО. Задача робочої групи – не лише сформувати реєстр заяв та контролювати, аби земля дійсно виділялася тим, хто має на неї право, але й шукати вільні та дійсно придатні до використання земельні ділянки. Сергій зізнається – чекав довго, але право вибору було. Отримував три пропозиції і зупинився на останній. Свою землю вже бачив на карті.

Наразі у Кривому Розі  розглядаються заяви на отримання землі, які надійшли від атовців ще у 2014-му році, їх понад  240. У 2015-му подали понад 1630 заяв, а впродовж 2016-2018-го років – 1300. Але планують повністю закрити питання із розподілом землі для тих військових, хто подавав заяви у першу хвилю і чекав майже три роки.

Далі робоча група планує пакетно розглядати та вносити у реєстр заяви за кожен рік, коли вони подавалися. На черзі – ті, що надійшли у 2015-му. Довго, проте абсолютно безоплатно, без зайвої бюрократії і черг, пояснює атовцям керівник робочої групи Віра Вернигор. Безкоштовними для криворізьких учасників АТО є не лише земельні наділи, але й сама процедура оформлення: від пошуку вільних ділянок, збору повного пакету документів, розробки проекту землеустрою і до витягу на право володіння цією землею. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити