Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РОКОВИНИ ГУТОВСЬКОГО (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 12 січня 2018, 19:46

gutovsky grigoriy

Григорій Іванович Гутовський є своєрідною легендою Кривого Рогу, за свого керування він доклав чимало зусиль, аби  Кривбас став самодостатнім містом.  Напередодні 25 річниці смерті Гутовського чимало криворіжців прийшли покласти квіти до меморіальної дошки на будинку, по вулиці Святомиколаївській, 17, де Григорій Іванович прожив 20 років. На короткому мітингу ділилися спогадами колеги та друзі міського голови.

за діяльності Гутовського у Кривому Розі запустили  першу чергу швидкісного трамваю, відкрили аеропорт, який сьогодні має статус міжнародного. Саме Григорію Івановичу завдячують житлом сотні мешканців мікрорайонів 1, 2 і 3 Східного, 5-го Гірняцького, Сонячного, Індустріального, Макулану. За 19 років свого керування Гутовський створив у Кривому Розі і потужну інфраструктуру.

Хвилиною мовчання вшанували криворіжці пам'ять міського голови. Чимало мешканців цього будинку ще пам’ятають Григорія Івановича вже не як керівника, а доброго й щирого сусіда.

Григорій Іванович є Почесним громадянином міста, не один рік його ім’я носила одна з вулиць мікрорайону «Східний». Після прийняття Закону про декомунізацію назву вулиці змінили, але зараз активісти міста намагаються виправити цю історичну несправедливість.

Григорія Гутовського не забувають криворіжці, бо він залишив по собі пам'ять вчинками, рішеннями, справедливим та зваженим керуванням. Саме цим запам’ятався міський голова  містянам, та й зараз залишається прикладом того, як можна щиро любити своє рідне місто.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити