Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПОГОДНІ УМОВИ: КІЛЬКІСТЬ ТРАВМОВАНИХ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 17 січня 2018, 19:29

gololod travmi

Несподіваний сюрприз від погоди 18 січня - раптове потепління – суттєво зменшило кількість постраждалих від ожеледиці. У Криворізькій міськлікарні № 3 черг біля кабінету травматолога не спостерігалося, хоча напередодні, як відзначили лікарі, пацієнтів було дуже багато.

В останні роки навантаження на лікарів більше зростає в літньо-осінній період, коли містяни починають працювати на дачах. А взимку в поліклініках потік травмованих пацієнтів хоч і збільшується, але не радикально. І оскільки травмпунктів у місті лише два: при 2 та 11 міськлікарнях, люди, здебільшого, отримують невідкладну допомогу за місцем проживання.  

Протягом останньої доби температура повітря змінилася від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла, що дало змогу містянам пересуватися вулицями більш безпечно. Поки що протягом найближчих днів синоптики відчутного пониження не обіцяють, але цілком очікувано, що протягом січня-лютого сніг та ожеледиця будуть даватися взнаки. Тому варто не забувати про обережність. 

Схоже, перший великий січневий снігопад виявився не дуже травматичним через раптове потепління, але наслідки наступного пониження температури можуть бути більш неприємними.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити