Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПЕРШІ ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ім. СИНИЦІ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 18 січня 2018, 19:39

konkurs sinici

Церемонія нагородження відбулася в музеї-квартирі Григорія Синиці, де зберігаються найвідоміші роботи майстра. Григорій Іванович за життя був удостоєний Шевченківської премії, як засновник української колористичної школи. До 110-ї річниці з дня його народження було приурочено спеціальну виставку, для якої у Києві виділили серію маловідомих акварельних пейзажів.

У віковій категорії від 6 до 9 років 1 місце посіла вихованка школи мистецтв № 2 Ніка Муха за акварель «Осінь у парку». У віковій категорії від 10 до 14 років перемогла Ганна Митрофанова з школи мистецтв № 3, журі високо оцінило ії картину «Соняшники».

З 503 робіт члени журі, до складу якого увійшли досвідчені міські художники та мистецтвознавці, відзначили нагородами та заохочувальними призами 12-ть. За оригінальне використання прийомів митця та бачення образу Синиці спеціальні відзнаки отримали юні художниці Катерина Куц та Дарина Буйницька.

Незвичайну відзнаку отримав 7-річний вихованець школи мистецтв №1 Федір Добровольський. Його роботи привернули увагу відомого в Європі криворізького майстра Василя Пилки, і той вирішив заохотити хлопчика рідкісним сувенірами: олівцем Рембрандта із музею Німеччини та амулетом Папи Римського – із музею Польщі.

Після церемонії учасники заходу мали змогу ознайомитися з маловідомими картинами Григорія Синиці, чию творчість досліджували при підготовці до конкурсу. Оригінальна техніка справила величезне враження, яке обіцяє віддзеркалитися у у витворах для творчого випробування наступного року.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити