Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОНОВЛЕНИЙ МУЗЕЙ ЧЕКАЄ ВІДВІДУВАЧІВ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 19 січня 2018, 19:45

muzey onovlenya

Криворізький історико-краєзнавчий музей,  розташований в Центрально-Міському районі, добре відомий всім мешканцям міста. З 1964 року, коли приміщення віддали під музей, про капітальний ремонт не йшлося. Тепер на центральному вході - оновлений ганок з пандусом, повністю замінено підлогу та стіни у приміщеннях, коридорі та фойє першого поверху. Тут же розташували картини міського художника Фатченка, присвячені історії заснування Кривого Рогу. В експозиційних залах – нові вхідні двері та відшліфований паркет, завдяки заміненій системі опалення, в приміщеннях тепер належна для зберігання експонатів температура. Але головним досягненням працівники музею вважають зміцнення стін металевими тяжами.

Відремонтовано також сходи на 2 поверх, підновили систему електропостачання та замінили світильники. В адміністративних приміщеннях та кабінетах співробітників – нові металопластикові вікна. Не менш важливим вважають працівники оновлення приміщення фондів, де зберігаються експонати. А їх в запасниках – більше 120 тисяч.

Цьогоріч місто додатково виділило музею ще 56 тисяч гривень на заміну освітлення усіх експозиційних залів. Йдеться не тільки про світильники над стендами, облаштувати додаткове світло планують також на макетах.

Все це – лише початок великого оновлення, керівництво музею сподівається, що місто й надалі допомагатиме привести до ладу приміщення, де ще чимало нагальних проблем. У січні 2020 року музей відзначатиме 60-річний ювілей, і всі сподіваються, що тоді буде оновлена більша частина приміщень. Оцінити всі приємні зміни відвідувачі зможуть 25 січня, на першій після довгої перерви виставці, котру вирішили присвятити останнім археологічним знахідкам Криворіжжя.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити