Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
УСТАНОВКА ТЕПЛОВИХ ЛІЧИЛЬНИКІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 22 січня 2018, 19:32

OSBB

Ті абоненти, які тепловим лічильником користуються, говорять про суттєву економію коштів. Навіть про витрачені власні гроші на його встановлення – не шкодують.

Деяким абонентам криворізької Тепломережі у 2018-му теплові лічильники мають установити безоплатно. Щоправда, пощастить не всім. Інвестиційною програмою підприємства, передбаченою на минулий рік, було заплановано забезпечення приладами обліку всіх багатоквартирних будинків, які мають 3 і більше квартир. Однак, у процесі розрахунків фінансування інвестпрограми довелося зменшити.

На зменшення коштів, закладених у інвестпрограму, пояснює Валентина Кузьменко, вплинули відносно тепла зима та відсутність гарячого водопостачання. Ці два джерела доходів підприємства, простіше кажучи, й сформували суму, яку Тепломережа витратила на придбання лічильників. Грошей вистачило – на 490 приладів обліку. Саме таку кількість будинків буде обладнано у цьому році. Щасливчиків же обирали за кількома критеріями. 

Лічильники для споживачів безоплатні, єдине, чого хочуть тепловики, - укладання договорів на їх зберігання. Прилади обліку встановлять щойно дозволять погодні умови, говорить Валентина Кузьменко. Перелік таких будинків розміщено на офіційному сайті комунального підприємства «Криворіжтепломережа».

Перспектива, хоча й менш приваблива, але є і для тих, які не потрапили під дію інвестпрограми, бо розрахована вона була лише на рік. Відповідно до Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» теплогенеруюче підприємство встановлюватиме лічильники і для решти будинків. Таких у Кривому Розі залишається понад 700. Але вартість приладів абоненти, згідно з укладеним договором, відшкодовуватимуть протягом п’яти років. Щоправда, до 1-го лютого відповідні нормативні документи Кабміном ще розробляються, тож можливі зміни. 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити