Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ РОЗВИТКУ МІСТА (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 07 лютого 2018, 19:11

gorispolkom

У Кривому Розі підсумували реалізацію стратегічного плану розвитку міста за попередні два роки. Також презентували модуль, на  якому криворіжці  зможуть моніторити хід реалізації запланованих заходів. Загалом стратегію розбито на 3 етапи, наразі йдеться про результати першого. З другим – стартували від початку січня.

Протягом попередніх двох років у Кривому Розі реалізовували перший етап стратегічного плану розвитку міста, який, зокрема, спрямовувався на заощадження енергії. Проводилася заміна електричних ламп та ізоляція теплових мереж комунального підприємства «Криворіжтепломережа». Перші результати озвучили на засіданні комітету зі стратегічного планування розвитку міста.  

З початку цього року стартував другий напрям реалізації стратегічного плану. Він передбачає 26 проектів, які стосуються процесу перебудови економіки та її структури. Це - створення галузевих кластерів, залучення інвестицій та підтримка розвитку новаційного виробництва. Багато проектів, говорить Тетяна Підпалько, можливо втілити лише за умови економічного зростання на державному рівні. На засіданні презентували  модуль, на  якому криворіжці  зможуть моніторити хід реалізації запланованих заходів.