Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИЙШЛА ОЧІКУВАНА ЗБІРКА ПОЕТА ЮРІЯ КАМІНСЬКОГО (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 07 лютого 2018, 19:25

books

Криворізького поета Юрія Камінського сьогодні називають класиком українського слова не лише в Україні, збірки його віршів неодноразово виходили за кордоном. Поет пішов з життя 11 років тому, і весь цей час криворізькі літератори збирали матеріали для окремої збірки кращих творів автора. Лише цьогоріч, завдяки підтримці меценатів, мрію вдалося здійснити. Над створенням книги працювали редактори відомого у місті культурологічного альманаху «Символ».

Першою книгою бібліотеки культурологічного альманаху «Символ» стала збірка кращих віршів криворізького поета Юрія Камінського, над створенням якої досвідчені редактори працювали останні 5 років. Видання такої книжки було давньою мрією міських літераторів, адже для багатьох із них Каменський був не лише другом, а й учителем.

До збірки Камінського «Вибране» увійшли кращі вірші з 14 книг, котрі виходили вже після падіння радянської «залізної завіси» в різні роки не лише у Кривому Розі, а й у Німеччині, Росії та Ізраїлі. Редактори додали ще 2 розділи: «Постскриптум» та «Замітки на серветках». Останні – коротенькі епіграми, котрі сам автор називав «чотири рядки», в них особливо яскраво проявилася харизма, талант і почуття гумору автора.

Та це – лише одна з граней творчості Камінського, вірші з 14 збірок відкривають надзвичайно широкий духовний світ поета. Ілюстрації малювала криворізька художниця Тетяна Боброва. А випуск збірки став реальним завдяки спонсорській допомозі друзів дитинства Юрія.

 «Я продлю вашу жизнь на прекраснейший миг, чтоб в бессмертье поверить смогли вы» - обіцяв у своїх творах читачам Юрій Камінський. І таки зумів стримати своє слово навіть через роки після смерті. А в тому йому домогли вірні друзі, які справедливо вважали, що твори визнаного за кордоном українця мають варто відкрити читачам і на його батьківщині.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити