Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ШТАБ: ЛІЧИЛЬНИКИ НА ТЕПЛО (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 13 лютого 2018, 19:23

subsidiy

Інвестиційна програма Тепломережі – запрацювала. Житлові будинки почали облаштовувати прилади обліку теплової енергії. Загалом у 2018-му році встановлять 490 лічильників.

Теплоцентраль, поки що, лише планує таку роботу. Інвестпрограму – лише розробляють. 

Тоді як для одних питання з веденням обліку спожитої теплової енергії поступово вирішується, до того ж безоплатно, у декого з криворіжців з’явився клопіт через суттєві розбіжності у показах будинкових лічильників. Заручниками ситуації стали мешканці 10 будинків, переважно, Металургійного району.   

Начальник міського управління благоустрою та житлової політики Іван Карий говорить, що ситуація по житлових будинках з обліком спожитої теплової енергії дуже різниться.

Теплогенеруючі підприємства проводять контрольну перевірку архівних даних на всіх лічильниках без винятку. За її результатами, власне, й було виявлено невідповідність між показами, які були в архіві й тими, що надавалися підприємству для проведення розрахунків. Різниця у коштах, говорить Іван Карий, склала понад 1 мільйон 400 тисяч гривень. Комунальники радять більш прискіпливо підходити до вибору організації, яка займатиметься обслуговуванням приладів обліку. До того ж, цю послугу надають самі теплогенеруючі підприємства – і Теплоцентраль, і Тепломережа.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити