Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КОМІСІЇ ПЕРЕВІРЯЮТЬ ЯКІІСТЬ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 14 лютого 2018, 19:35

shkola pitanie

14 лютого комісія вирішила відвідати 130-ту школу, що на 2-му Східному, це один із найбільших освітніх закладів міста, де навчаються майже 1 300 школярів. Спеціалісти відвідали їдальню, кухню, ознайомилися з меню та переліком продуктів, поцікавилися умовами зберігань круп, овочів, м’яса, молочної продукції.

Ще у січні на сайті управління освіти та науки проводилося онлайн-опитування батьків, які продукти, насамперед, необхідно перевірити в шкільних їдальнях. В опитуванні взяли участь мами й тата не лише Кривого Рогу, а й навколишніх селищ Криворізького району. За зібраними даними, харчування у школах влаштовує 77,5% респондентів. Батьки попросили перевірити конкретні продукти, на чому і акцентували увагу технологи перевіряючої сторони. Спеціалісти відібрали зразки для лабораторії.

За існуючими правилами мають враховуватися всі норми збалансованого харчування. Як це впроваджується на практиці, і як визначається меню, пояснили кухарі.

Доки тривала перевірка, робота шкільної їдальні не припинялася, учні класами приходили поснідати на перервах. Ми поцікавилися, чи смакує їм їжа, і яка саме.

Результати перевірки оголосять, коли перевірять достатню кількість шкіл та дитсадочків, а лабораторії нададуть висновки експертизи. Якщо у шкільних їдальнях таки виявлять неякісну продукцію, угоди з недобросовісними постачальниками будуть розірвані, а нових визначать на відкритих торгах в електронній системі закупівель. Перевірка триватиме до 22 лютого, комісія збирається проінспектувати заклади в кожному з 8 районів Кривого Рогу.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити