Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КРИВОРІЗЬКИЙ МУЗЕЙ ВІДЗНАЧИВ 50-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 21 лютого 2018, 19:58

kr muzey

Наказ про заснування музею з’явився у 1960 році, але знадобилося ще 8 років на створення експозицій та підготовку залів. Свої перші виставки та знахідки згадували на ювілейному заході господарі музею та запрошені гості: літератори, художники, громадські діячі. Раді були поспілкуватися в колі однодумців і ветерани музейної справи, чимало цікавого розповіла перший працівник Нонна Василівна Моїсеєнко.

Перші виставки музей проводив, як виїзні, коли, нарешті, отримали приміщення поступово почали заповнюватися зали. Були і цікаві поїздки за матеріалами  по селах Криворіжжя, звідки перевозили чудові вишиванки, речі та вироби.

Внесок ветеранів музею в історичний літопис краю Кривий Ріг відзначив подяками і спеціально виготовленими пам’ятними знаками. Сьогодні в музеї нараховується 7 експозиційних залів, завдяки археологічним експедиціям, зберігається чимало цінних знахідок із курганів. Стараннями дослідників музею у сквері старого центру міста з’явився павільйон, де можна побачити залишки фундаменту першого криворізького храму.

Оскільки ювілейна дата припала напередодні визволення Кривого Рогу, для гостей підготували спеціальну виставку графіки, присвяченої подіям Другої Світової. Ці роботи Заслужених і народних художників УРСР є не тільки оригінальними зразками післявоєнного мистецтва.

Взимку музей почав приймати відвідувачів після часткового капітального ремонту, працювати стало набагато комфортніше. Тож працівники музею сподіваються, що наступний ювілей вони зустрічатимуть вже з усіма оновленими залами.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити