Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КРИВИЙ РІГ ВІДЗНАЧАЄ 74-у РІЧНИЦЮ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 22 лютого 2018, 19:05

vizvolenia dnipra

22-го лютого біля монументу «Перемога» збираються криворіжці з усіх районів міста. Щороку сюди приходять вдячні нащадки, аби вшанувати пам’ять про подвиг своїх дідів та прадідів. Щоразу ці урочистості – кульмінація святкувань чергової річниці визволення Кривого Рогу від фашистських загарбників. Учасники церемонії поклали квіти до пам’ятника криворіжцям – учасникам антитерористичної операції. Їх на сьогодні у переліку загиблих вже 129.

За традицією, кошики з квітами піднесли до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам і до монументу «Перемога». Далі – церемонія «Запалення факелів пам’яті». Головний факел визволення, як і зазвичай, запалили від Вічного вогню в Центрально-Міському районі та урочисто провезли вулицями на проспект Миру. Адже саме центр міста війська вперше спробували визволити у жовтні 43-го. По черзі запалено 10 факелів, що символізують таку ж кількість військових частин і з’єднань, які визволяли Кривий Ріг.                         

Вже за звичним для криворіжців сценарієм, найбільш видовищна частина заходу – урочиста хода і парад техніки, яку традиційно відкриває легендарний Т-34.

Мешканці міста поклали живі квіти до монументу, згадуючи рідних, або просто вклоняючись та віддаючи шану незнайомцям, чиї імена історія об’єднала у спільне і горде  –  Визволитель.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити