Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОСББ-ПЕРЕМОЖЦІ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ НА ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТІВ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 23 лютого 2018, 19:16

osbb

Не заради кубків і медалей, на меті – суто практичний приз. Протягом кількох місяців представники 60-ти криворізьких ОСББ змагалися за можливість отримати сертифікат на ремонт будинку. Вид робіт зазначали самі у своїх проектах. Найчастіше обирали найбільш дороговартісне - оновлення покрівлі.   

Реалізація міні-проектів – переможців у конкурсі «Мій дім - ОСББ»  минулого року передбачала співфінансування  10% на 90. Меншу частину сплачували об’єднання, більшу – міський бюджет. Однак, на 2018-ий ці умови у виконкомі переглянули. Тепер ОСББ мають сплатити 15 гривень за метр квадратний загальної площі будинку. Ці зміни орієнтовані на розширення можливостей саме для малих об’єднань. Визначаючи переможців ураховували низку якостей конкурсантів: як то відсутність заборгованості та ведення господарської діяльності.

До участі у міському проекті «Мій дім – ОСББ» у попередні роки долучилися 128 об’єднань. Загальна кількість організованих на сьогодні  - понад 460.ОСББ-ПЕРЕМОЖЦІ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ НА ПРОВЕДЕННЯ РЕМОНТІВ
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити