Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КРИВИЙ РІГ ТУРИСТИЧНИЙ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 26 лютого 2018, 19:53

turizm kr

Катакомби, провалля, невідомі залізні дороги. Кривий Ріг поступово стає цікавішим як місто промислового туризму в Україні. Покинуті родовища, діючі кар’єри та гірські ландшафти все частіше приваблюють туристів не тільки із сусідніх областей, а й з-за кордону. Сьогодні у Кривому Розі діють понад 60 маршрутів. Найбільшою популярністю, зазначають екскурсоводи, користуються піші прогулянки на відвали, скелі та в історичні куточки міста.

Неабиякої популярності у Кривому Розі набирає екстремальний туризм. Він немає вікових обмежень, однак передбачає гарну фізичну підготовку. Сьогодні маршрути ще розробляються, однак першу збірку з унікальними об’єктами криворізькі діггери видали ще минулого року.

Минулого року міська влада та представники промислових підприємств підписали Меморандум про розвиток промислового туризму. І він уже дає перші результати, відзначають в Інституті розвитку міста.

Окрему локацію на «Ярмарку екскурсій» представив геолого-мінералогічний музей. З понад чотирьох тисяч експонатів працівники музею відібрали 15, на їх думку, найцікавиших для пересічного криворіжця.

«Ярмарок екскурсій» тривав до вечора та зібрала чимало відвідувачів. Організатори зазначають – головною метою просвітницького заходу є популяризація промтуризму серед самих мешканців міста. І вже з першим теплом екскурсоводи готові дивувати прихильників активного відпочинку новими маршрутами та незвіданими досі місцями. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити