Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПАРАД ДО 74-ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА ОБГОВОРЮЮТЬ У СОЦМЕРЕЖІ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 26 лютого 2018, 19:59

muzey flag

Ось ці прапори, які нацгвардійці пронесли на параді на честь 74-ї річниці визволення міста і які так збурили соцмережі. Для параду їх взяли з експозиційних стендів, а зараз вони повернулися на своє місце до зали Другої Світової війни, де тривають заплановані екскурсії. Перше, що зазначили в Криворізькому історико-краєзнавчому музеї, прапори – дійсно автентичні. Нам показали журнал актів, де зафіксовано: у квітні 1973-го року музей отримав 3 прапори.

 

А через місяць потому, як ми переконалися, погортавши документи, музей прийняв стяги 371-го бомбардувального авіаційного полку, 127-го інженерно-саперного батальйону та 1078-го гаубічного артилерійського Криворізького ордену Богдана Хмельницького полку. Фахівці музею спростували і поширене твердження, ніби бойові прапори мають бути простріленими та обпаленими.

Цей епізод викликав шквал емоцій у соцмережах, тему неодноразово постили в різних групах, натомість коментарі були кардинально протилежними.


ЦИТАТИ:

3. «Нас свідомо провокують! Спочатку, видвигаючи вимоги щодо прапорів, потім, сіють зерна ненависті між людьми, які пліч о пліч борються за процвітаючу Україну, носять прапори неіснуючих країн! а по одному нас знищити буде дуже легко.....»

5. М: «Пишіть заяви до правоохоронних органів, бо публічне використання символів комунізму заборонено законом...хай притягають всіх хто ніс, хто наказав, до відповідальності».

4. Ж: «Шановні, а може, краще не розводити демагогію тут? а запропонувати варіанти як можна вшанувати полеглих воїнів і втілити новий формат у наступному році? невже люди, які боронили свої родини і батьківщину, а не прапор і партію, не заслуговують на шану і вдячність?»

Висловлювали в коментах і сумніви, чи мали право виносити прапори з музею. На цей випадок передбачена інструкція з обміну та зберігання музейних предметів, якої чітко дотримувалися всі учасники процедури.

У військовій частині Нацгвардії у телефонній розмові нам підтвердили, що службове розслідування таки розпочато. Офіційні коментарі пообіцяли надати вже після його завершення.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити