Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
“ГАЗОВІ КАНІКУЛИ” (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 02 березня 2018, 19:18

kotelnya

“Газові канікули” в Україні. Виші, школи та дитячі садочки призупиняють роботу до 12-го березня. Міра вимушена, в країні – нестача газу. Виною усьому – російський “Газпром”, який 1-го березня відмовився поставляти газ в Україну. Про це у Верховній Раді під час години запитань до уряду повідомив Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. Він зазначив, що на сьогодні нестача палива складає близько 20 млн кубів на добу.

Сьогодні у ДніпроОДА провели розширене засідання за участю всіх міських голів, голів районних держадміністрацій, об'єднаних тергромад. Повідомлення одне – відпустити на канікули до 12-го березня всі освітні заклади – виші, школи та дитячі садочки. Це дасть можливість скоротити майже на 10% споживання газу по області.

Терміново зібрали керівників освітніх закладів і у Кривому Розі. Студенти та школярі, як і по всій країні, йдуть на  “газові канікули”. Перш ніж відпустити, з дітьми провели інструктажі з правил безпеки.

Котельні  переведуть на мінімальний режим споживання газу. Скоротити обсяги використання палива доведеться і промисловим підприємствам.