Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЖІНОК ВІТАЛИ З 8 БЕРЕЗНЯ У ДОВГИНЦІВСЬКОМУ РАЙОНІ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 07 березня 2018, 19:11

8 bereznya

Серед криворізьких жінок, нагороджених відзнаками у Довгинцівському районі – і заступник директора Криворізької педагогічної гімназії, вчитель англійської мови Наталя Хромчак. Вже майже 30 років вона працює з дітьми, прийшла до гімназії одразу після вишу, а здібності організатора відкрила для себе на новій посаді 6 років тому. До уроків завжди підходить творчо, і професію вчителя вважає особливою.

Наталя Володимирівна згадала, що завжди напередодні 8-го березня учні вітали вчителів, всі давно звикли до такої традиції. І уроки проходять більш невимушено, і настрій відчувається святковий. Ну, а те, що їй відзнака вручається напередодні 8 березня, вважає символічним, адже виховання дітей – призначення кожної жінки.

Наталію Володимирівну, як і інших гарних професіоналів, вітали зі святом від рідного, Довгницівського, району в центрі дитячо-юнацької творчості «Дружба». Чоловіки галантно поздоровляли душевними піснями, а визнанням заслуг педагогів, тренерів, працівників підприємств та установ стали квіти та грамоти.

Серед нагороджених була і тренер східних єдиноборств Наталя Саратовська. Дивлячись на цю чарівну жінку, вряд чи спаде на думку, що вона не поступається у вмінні захищатися чоловікам.

Самі нагороджені говорять: грамоти і відзнаки – приємний прояв уваги, але для кожної жінки головне, аби таку увагу отримувати щодня – від близьких та колег.