Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЕКОЛОГИ ЗАФІКСУВАЛИ ПЕРЕВИЩЕННЯ ДІОКСИДУ СІРКИ У ПОВІТРІ КРИВОГО РОГУ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 13 березня 2018, 19:45

arcelor vikidi

З 30-ти днів (з 14 січня по 18 лютого) 24 дні зафіксовано перевищення середньодобової концентрації діоксиду сірки.

При цьому екологічна служба підприємства  в 2017 році наполегливо доводила, що перевищення діоксиду сірки – це не вплив виробництв підприємства. Хоча, з понад 10-ти тисяч тонн викидів діоксиду сірки в 2017 році по місту 78% – це викиди від діяльності ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, зазначили в управлінні екології.

За інформацією гідрометцентру, з 8-го по 10-те березня у місті оголошено несприятливі метеоумови (низький атмосферний тиск, слабкий вітер швидкістю 1-2 м/с). При цьому на міському посту, який розташований по вулиці Дніпровське шосе, фіксувалися перевищення по діоксиду сірки. Як повідомили у екологічному департаменті “АрселорМіттал Кривий Ріг”, аварійних ситуацій та збоїв у технологічному процесі підприємства не відбувалося. водночас інформація про стан атмосферного повітря на сайті підприємства,  починаючи з 4-го березня, відсутня.

Влада міста вже направила лист керівництву “АрселорМіттал Кривий Ріг” з вимогою виконати комплекс заходів, передбачених міською екологічною Програмою. Йдеться про реконструкцію 5-ї та 6-ї коксових батарей – в результаті модернізації викиди в атмосферу мають знизитися на 1600 тонн.

Встановити, чи  фактично дотримуються на підприємстві норм природоохоронного законодавства, має право тільки державна екологічна інспекція. При цьому, тричі за останні 5-ть місяців на “АрселорМіттал Кривий Ріг” не допустили інспекторів до проведення перевірки.