Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЄРОПЕЙСЬКУ ЗАРПЛАТУ. ПРАЦІВНИКИ АМКР ЗНОВУ МІТИНГУЮТЬ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 14 березня 2018, 19:05

arcelor miting

Збільшити заробітну плату до 1000 євро та підвищити рівень безпеки на промисловому підприємстві. З такими основними вимогами мітингували сотні працівників металургійного комбінату «АрселорМіттал Кривий Ріг» на чолі з незалежними профспілками. Там вважають: зростання зарплати робітників – це результат минулорічної хвилі протестних акцій. Але цього замало, бо в середньому заплати збільшились лише на 2000 грн.

Напередодні на сайті підприємства з’явилась інформація про прогнозоване щорічне підвищення оплати праці. Про таку ініціативу керівництва людей навіть поінформували через смс.

За інформацією неурядової організації Центру соціальних і трудових досліджень, що аналізують механізм експорту української продукції, - понад 1 мільярд дол. – експорт «АрселорМіттал».

Про власну безпеку на підприємстві хвилюється Микола Спіцин. Чоловік працює у тому ж цеху, де 3-го березня через обвал покрівлі загинув 25-річний монтажник.

Серед мітингувальників були й ті, що закликали до радикальних заходів – оголошення страйку та припинення роботи підприємства. Проте, до цього не дійшло. Організатори ще раз публічно озвучили вимоги до керівництва «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Вже на 27 березня в палаці «Мистецький» запланована конференція трудового колективу, для цього попередньо вже зібрали понад 12 тисяч підписів. На зустрічі підсумують виконання колдоговору за минулий рік. А поки профспілки чекають на реакцію та переговори з керівництвом «АрселорМіттал Кривий Ріг», якщо таких не буде, працівники підуть на колективний трудовий спір з роботодавцем.