Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
БУТИ ЧИ НЕ БУТИ ПОЛІКЛІНІЦІ НА МАКУЛАНІ? (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 16 березня 2018, 19:29

medoglad

«Нас звільнили, але ми не здалися»  –  майорить у вікні поліклініки 3-ї міськлікарні, що на мікрорайоні Макулан. Це реакція медпрацівників, яким повідомили про скорочення. Медики припускають, що після їх звільнення лікарню закриють та продадуть.

Переважна більшість населення Макулану – військові, і хоча формально їх не вносять до списків пацієнтів поліклініки, медичну допомогу вони отримують саме тут.

У одному приміщення із різним підпорядкуванням знаходиться сімейна амбулаторія та поліклініка. У медзакладі вторинної ланки працює хірургічне відділення, рентген, масажний, стоматологічний і фізкабінет, лабораторія,  раз на тиждень приймають пацієнтів окуліст та невропатолог. Аби зберегти поліклініку та не допустити скорочення, місцеві жителі зареєстрували електронну петицію, яка набрала більше 1000 голосів.  ЇЇ обговорили під час засідання профільної депутатської комісії разом з громадськістю.

 Під час дебатів з’ясувалося, що не всі медичні заклади профінансовані з міського  бюджету, у тому числі, й комунальний заклад обласного підпорядкування – 3-тя міськлікарня, яка ще за зимові місяці має борги.

Найбільше медики тривожаться, чи будуть працювати надалі, а пацієнти – чи будуть їх тут і надалі приймати лікарі. Після численних дебатів, у комісії прийшли до висновку – підстав для закриття поліклініки немає.

Однак обговорення питання для громади не поставило всіх крапок. На наступній сесії міськради до петиції ще повернуться.