Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ТРИВАЄ ПЕРЕВІРКА ЯКІІСТІ ХАРЧУВАННЯ В ШКОЛАХ І ДИТСАДКАХ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 16 березня 2018, 19:33

harch sadok

Щоб уникнути упередженості, номер школи чи дитсадка визначають у день виїзду, 16 березня комісія вирішила відвідати дитсадок № 111, у Довгинцівському районі. Спеціалісти комісії оглянули кухню, ознайомилися з меню та переліком продуктів, поцікавилися умовами їх зберігання. Дитсадок відвідує близько 300 дітей – 13 груп, меню складають з урахуванням віку всіх вихованців.

Перевірку мали завершити у лютому, але через проблеми з постачальниками ії продовжили до 23 березня. Комісія вже побувала в 16 навчальних закладах, вилучено більше 40 зразків.

Особливо прискіпливо перевіряють овочі, м’ясну та молочну продукцію. Спеціалісти також звертають увагу на стан приміщень та кухонного обладнання, вивчають дозвільну документацію.

В дитсадку саме готували обід, так що представники комісії могли оцінити, чи всіх інструкцій та правил дотримуються кухарі. А ми ще й зазирнули до дитячої групи, щоб почути оцінку малечі, і дізнатися, що їм смакує.

З висновками за проведеними інспекціями спеціалісти комісії не квапляться, говорять, що остаточні результати оприлюднять, коли будуть проведені всі експертизи. За попередніми даними перевірки дитсадка №111 зазначили:

У закладах, де були виявлені порушення, вже змінюють постачальників, це питання –  компетенція  районних відділів освіти. Перевірка триватиме ще протягом наступного тижня, висновки – за  експертами.