Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АНТИКРИЗОВИЙ ЦЕНТР. ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 22 березня 2018, 19:16

genderna rivnist

Якщо стосовно тебе вчинено насильство – борися за себе: розкажи, звернися, зателефонуй! Сьогодні до таких дій закликають листівки та флаєри, передбачені для розповсюдження, до підтримки постраждалих долучаються численні служби та організації. Дедалі більше уваги приділяється тій проблемі, яку переважна більшість сімей замовчує. У Кривому Розі незабаром свої двері відчинить заклад, у якому жінкам та дітям, які потерпають від домашнього насилля, допомога надаватиметься централізовано. Центр працюватиме без розголошення свого місця знаходження, без вивіски, аби максимально убезпечити тих, хто в ньому перебуватиме.

Статистика навіть за відносно невеликий період активної роботи – вражаюча.  

До відкриття центру у місті продовжує працювати тимчасовий притулок, у якому жінкам надають необхідну допомогу. Його місце розташування також не розголошується.

Усі, хто зараз у притулку, своє перебування продовжать в Антикризовому центрі, щойно там завершаться останні приготування. Притулок працює протягом року. За цей час, говорить Андрій Воронін, до нього вже потрапили близько 60-ти жінок.