Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗУСТРІЧ З БІЙЦЯМИ “КРИВБАСУ” (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 28 березня 2018, 19:06

zustr ato

Ще один визволений з полону криворіжець Олександр Лазаренко нарешті повернувся додому. Боєць батальйону «Кривбас» зі своїм побратимом Миколою Герасименком провів у полоні бойовиків більш ніж три роки. Наприкінці 2017-го імена криворіжців увійшли до списку обміну. У Києві Олександрові зробили операцію – з руки чоловіка дістали уламки від боєприпасів. Далі – реабілітація у Трускавці. Два дні тому Олександр Лазаренко повернувся додому.

Вже наступного дня після повернення Олександр Лазаренко та Микола Герасименко згідно припису прибули до 17-ї танкової бригади. Бійці досі вважаються військовослужбовцями, тож, після реабілітації йдуть у відпустку. У військовій частині їм пообіцяли вирішити усі питання із відновленням документів та виплатами.

У  музеї  батальйону «Кривбас», куди бійці приїхали одразу з військової частини, на хлопців чекала приємна несподіванка. Юрій Сіньковський від імені батальйону «Кривбас» вручив Миколі Герасименку та  Олександру Лазаренку  медалі «Захисники Вітчизни».

Для обох бійців реабілітація та адаптація будуть тривалими. Хлопці ще не визначилися, продовжуватимуть  військову службу, чи знайдуть справу у мирному житті. Але одне бажання у них найбільше і незмінне -  повернення всіх побратимів з полону і відновлення миру в Україні.