Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЮВІЛЕЙНИЙ КОНКУРС “КОЛІЯ” (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 02 квітня 2018, 19:04

konkurs koliya

Конкурс «Колія» у Криворізькому обласному ліцеї-інтернаті зібрав близько ста учасників. Презентувати свої наукові доробки приїхали учні 8-х-11-х класів сільських шкіл Дніпропетровської області. Семикласниця Сніжана бере участь у «Колії» вже третій рік поспіль. Дівчинка обожнює математику та планує стати вчителькою, як і її мама.

За словами членів журі, виділити серед робіт одну, найкращу, важко. Усі проекти розробляються за вимогами Малої академії наук та проходять два етапи відбору: спершу оцінюється достовірність та оформлення роботи, а вже потім – актуальність теми, повнота викладення, дискусія та мова презентації. Один з найважливіших критеріїв – безпосередня участь конкурсантів у дослідженні. Свій бал за дослідження отримав Ярослав Міхно. Хлопець зацікавився проблемою озеленення промислових відвалів та розказав про неї у групі «Нейрон».

 «Колія» охоплює практично всі сфери шкілької діяльності і дає змогу вдосконалювати свої знання, розповідає директор ліцею Ігор Козаченко.

Цьогоріч призерами конкурсу «Колія» стали семеро ліцеїстів. Ще одну ученицю з першого вересня чекають в Криворізькому педуніверситеті – талановитій випускниці вручили сертифікат на вступ до художньо-графічного факультету вишу.