Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ШТАБ. ЗАВЕРШЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 03 квітня 2018, 19:14

batareya

Опалювальний сезон у Кривому Розі вже завершено. Тепломережа надавала цю послугу до понеділка включно, Теплоцентраль припинила подачу теплоносія кількома днями раніше. На засіданні міського штабу з питань підготовки до роботи в осінньо-зимовий період головну увагу приділили підсумкам проходження сезону.

Комунальне підприємство «Криворіжпломережа» подачу теплоносія своїм абонентам припинило у ніч з понеділка на вівторок. Саме тоді збігла остання, третя доба, протягом якої утримувалася середня температура, що перевищувала +8 градусів. Такі умови завершення опалювального сезону визначає законодавство, їх і дотримано, говорить начальник служби котельного господарства підприємства Володимир Стеблина. 

Теплоцентраль свої котельні зупинила ще 31-го березня. Сталося це через відсутність газу. Підприємству на квітень ліміти не були виділені.

Цей опалювальний сезон загалом видався нелегким, проте доволі успішним, говорить начальник управління благоустрою та житлової політики Іван Карий.

Щодо подачі теплоносія, скарги були поодинокими, говорить Іван Карий. Єдине, що засмучує, – ріст заборгованості. Теплогенеруючі  підприємства міста в цілому за сезон не дорахувалися 366-ти мільйонів гривень. І це додатково до вже накопичених раніше боргів. Бюджетні установи та організації сплатили повністю, здебільшого завинило населення. Тож на часі і для Тепломережі, і для Теплоцентралі – не лише підготовка до наступного осінньо-зимового періоду, а й повернення коштів.