Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДТП (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 17 квітня 2018, 19:09

dtp

У час робочої перевозки у центрі міста на перехресті вулиць Металургів та героїв АТО перекритий рух: працюють правоохоронці, рятувальники та медики. Очевидці кажуть, аварії можна було б уникнути, якби автомобіль Mazda за правилами поступився 261маршрутному таксі, від так останній не зіткнувся б із робочим автобусом «АрселорМіттал Кривий Ріг». Карети «швидкої» мчать постраждалих до Другої міськлікарні.

У лікарні медики констатували численні забої та переломи різного ступеню тяжкості. Серед 20-х постраждалих, 5-ро лікуються амбулаторно.У вкрай важкому стані 4 пацієнта із політравматичного відділення, нині вони в реанімації після операцій, спрямованих на стабілізацію переломів та зупинку кровотечі.   Біля палат чекають заплакані рідні та близькі постраждалих.

Із численними травмами та струсом мозку у відділенні нейрохірургії перебувають 2 пацієнта. Обоє їхали за звичним маршрутом на роботу. Юля Дем’яненко, пригадує момент зіткнення.

У травматологічному відділенні перебувають 6 пацієнтів масового ДТП. Їх стан медики оцінили середньої тяжкості.

Оговтується від ранкової аварії й Іван Бойко. Він каже, найбільше постраждали пасажири маршрутки.

Більшість постраждалих та загиблих масштабної ДТП – працівники металургійного підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг». На їх офіційному сайті йдеться: за рішенням  керівництва «АМКР» родини загиблих працівників отримають по 100 тисяч гривень фінансової допомоги. Також компанія бере на себе усі витрати із похованням.  Постраждалим працівникам компанія забезпечить медичну підтримку та супровід психологів, суму фінансової підтримки у компанії не зазначають. За фактом аварії у поліції відкрили кримінальне провадження  за «Порушення правил дорожнього руху, що призвело до великої кількості жертв». 

На місці аварії працюють оперативники, тривають слідчі дії. До місця зіткнення  криворіжці несуть квіти.