Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПАНАХИДИ ПО ЗАГАБЛИХ У ДТП КРИВОРІЖЦЯХ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 18 квітня 2018, 19:02

dtp panahida

Рішення про проведення панахид за загиблими в жахливому ДТП було прийнято в єпархіях у день трагедії. За давньою християнською традицією, коли когось спіткає біда, то моляться за них всім миром. У будній день прийти на панахиду змогли не всі парафіяни, але те, що чимало криворіжців продовжують підтримувати морально родини жертв – факт однозначний. Зокрема, і молитвами перед Богом.

Вважається, що люди, які загинули наглою, тобто, раптовою смертю, вимагають особливих молитов. Протоієрей Анатолій запевнив, що зовсім ні, просять за них Бога так само, як і за всіх новопреставлених. Молилися люди і за своїх рідних, і за вояків, що не повернулися із зони АТО, 16 квітня під селом Піски загинув ще один криворожанин - Максим Черкун. У храмах також відбулися й молебні за здоров’я містян, яким пощастило вижити в ДТП на проспекті Металургів.

Духовники радять містянам і надалі підтримувати постраждалих в ДТП та їх рідних добрим словом та щирою молитвою, причому, не тільки в цей день. Як, власне, і просити перед Богом за тих, хто загинув у цій аварії, адже вони молитовного захисту живих потребують не менше.