Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА ТВОРЧОЇ ДИНАСТІЇ ХУДОЖНИКІВ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 11 травня 2018, 19:03

vistavka

Для виставки «Рідному місту присвячуємо» автори та організатори відібрали картини, створені в одній тематиці: пейзажі рідного міста і натюрморти. Місцеві живописці називають родину Рябоконь-Агеєнків найбільшою у Кривому Розі династією художників, патріархом якої напівжартома величають Миколу Петровича Рябоконя. В його доробку – більше 700 картин різних тем і жанрів, майстер нерозлучний з пензлем багато років, але тільки цьогоріч вирішив подати документи до Національної Спілки художників України.

Дружина Людмила працює в техніці художнього розпису пляшок, донька – Світлана Агеєнко обрала прийом фрагментарного нанесення фарби сірниками, експонувала роботи в Києві та Одесі. Онука Миколи Петровича – Анастасія Чеботарьова – вже відкривала персональні виставки, ії роботи є в приватних колекціях не тільки в Україні.

А от онук Іван зупинився на іншому напрямку. Пише портрети і шаржі, співпрацює з міськими краєзнавцями.

Батько Івана та Анастасії Сергій теж захоплюється малюванням. Разом із братом Романом представив декілька пейзажів, де зобразив гарні куточки Європи. Кожен із творчої родини – відома у місті особистість. Сприяло популярності й те, що свій будинок Микола Рябоконь перетворив на маленький музей, де є багато картин криворізьких митців.

Микола Петрович писав з натури чимало куточків старого міста, ще й за старовинними світлинами відтворив більше 40 картин. Онуки обрали інший напрямок у мистецтві, але і старші, і молодші члени родини говорять: до творчості кожного ставляться з повагою.