Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПЕРШОКЛАСНИКІВ ПРИЙМАЮТЬ ДО ШКОЛИ ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ PDF Друк
Середа, 23 травня 2018, 19:30

diti shkola

4-та школа з поглибленим вивченням іноземних мов – одна із 7-ми спеціалізованих криворізьких шкіл, де щороку обов’язково звертали увагу на рівень підготовки майбутніх учнів та проводили з ними співбесіди. В.о. директора школи Тетяна Сузанська пояснила необхідність такого підходу.

Педагоги говорять: рішення тепер залишається за батьками, вони визначаються, чи по силах буде дитині більше навантаження. У 4-й школі, наприклад, вже у першачків є додаткові години на вивчення англійської. За новими правилами цьогоріч приймали без співбесід всіх, в тому числі, і малюків з інших районів. Вже сформовано 3 класи – батьки подали 96 заяв.

Із криворізьких гімназій та ліцеїв тільки 91-ша приймає учнів вже з 1 класу. Спеціалізація – гуманітарні науки, початкова школа є підготовчою ланкою для гімназії.

Вчителі початкових класів, які у вересні приймуть новачків, розповідають: батьки всі майбутні першокласники пройшли адаптаційні курси, про це заздалегідь потурбувалися батьки.

Серед дітей, які у рівних правах на зарахування, першими прийматимуть старших за віком. Всі класи мають сформувати до 15-го червня.