Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КРИВОГО РОГУ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 29 травня 2018, 19:39

den goroda_2

243-тю річницю створення міста у Кривому Розі відзначили із розмахом. У кожному районі – своя програма: спортивні змагання, конкурси та вело забіги, все це –  у супроводі живої музики. У Центрально-Міському районі чимало людей віддали перевагу сімейному відпочинку у парку Мершавцева.

Нагадаємо, на святкування Дня міста міська влада виділила 5,5 мільйонів гривень. Таке рішення більшістю голосів – 35 “за” – підтримали криворізькі депутати. Однак, з ним згодні не всі криворіжці.

На площі перед цирком у Металургійному районі з п’ятої вечора декілька сотень людей – в очікуванні головного концерту. Допоки тривають останні приготування, публіку шлягерами розважає оркестр.

Після урочистих привітань з річницею чи не уся площа аплодувала заслуженому вчителеві та тренеру з легкої атлетики, а тепер ще й  Почесному громадянину Кривого Рогу Жоржу Каруці.

Концерт розпочався о шостій вечора з танцювального флешмобу.

Та продовжився виступами українських гуртів та вокалістів: «Пара нормальних», Тетяна Піскарьової, Оксани Пекун, Ольги Цибульської та учасниці Євробачення Вєрки Сердючки.

Завершився вечір ефектним лазерним шоу.