Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗАВЕРШЕННЯ 1-ї ЗМІНИ У ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРАХ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 19 червня 2018, 19:20

ozdorovlenie ditey

Пришкільний табір «Барвінок» Криворізької школи № 85 на мікрорайоні Макулан – один із найбільших у Центрально-Міському районі. Тільки за першу зміну тут відпочило 250 дітей - 10 загонів для старших і молодших школярів. Літню програму розваг о складали викладачі.

Влітку 85-та школа перетворюється на своєрідне містечко розваг, де кожен обирає заняття до душі. Найсильніші емоції вирували на спортивних майданчиках.

Цьогоріч розваги для молодших загонів допомагали проводити старші вихованці. Коли ми приїхали в гості, малеча саме шукала секрети країни казок, їм допомагали літературні герої.

А ще у таборі щодня приймає дітей комп’ютерний клуб «Інформчик» – для молодших, він же для старших – Інтернет-кафе «Аватар». Педагоги розробили різноманітні сеанси арт-терапії: розвиваючі ігри і виконання творчих задач.

Для дітей табору «Барвінок вже стало традицією випускати газету про свій відпочинок. А цьогоріч вирішили зробити карту України.

20 та 21 червня у криворізьких пришкільних таборах закривається перша зміна. А з 26 червня розпочнеться вже друга, яка триватиме до 16 липня.