Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОНОВЛЕНИЙ КАЛЕНДАР ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 10 липня 2018, 19:33

medsestra

В Україні почав діяти оновлений Національний календар профілактичних щеплень. Як і раніше, дітей вакцинують від 10-ти небезпечних хвороб, але зміни торкнулися щеплень проти гепатиту В та туберкульозу.

За словами Анастасії Кузнецової,   куратора з імунізації в Кривому Розі, новації щеплення проти гепатиту В спростять саму процедуру: діти отримають багатокомпонентну вакцину в 2 місяці, яка убезпечить одразу від гепатиту, дифтерії, правця, коклюшу та поліомієліту.

Те, що вакцини від 10 небезпечних хвороб є в наявності, показує медична сестра Наталя, вона каже: важливо зберігати її при спеціальних умовах та звертати увагу на термоіндикатори.

До 14 років за згодою батьків залишається обов’язковою проба Манту. Сестри Катя та Маша страху перед процедурою не приховують, але знають, що це потрібно.

Анастасія Кузнецова каже, відмова від вакцинації фіксується ще в пологовому і найчастіше з особливих релігійних поглядів батьків. Нині у Кривому Розі вистачає майже всіх вакцин, медики очікують  найближчим часом вакцини від поліемеліту та КПК.