Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВІЛЬНОГО ДОСТУПУ МІСТЯН ДО СЕСІЙНОЇ ЗАЛИ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 26 липня 2018, 19:56

sobranie sesija

До початку роботи 37 сесії Криворізької міськради під будівлею мерії та біля входу до сесійної зали зібралися містяни. Одні – мітингували проти будівництва комплексу з переробки міндобрив посеред міста, інші – намагалися потрапити до зали засідань.

Біля входу до сесійної зали – натовп людей. Серед них – депутати райрад, вони показують мандати. Охорона нікого, крім журналістів, не пропускає.

Поки за дверима вимагають пропустити їх, депутати обговорюють порядок денний. Зміни до регламенту про вільний доступ громадян до сесійної зали запропонувала внести до роботи 37 сесії Криворізької міськради депутат Світлана Сова. Її проект не включили до порядку денного. Депутатська більшість проголосувала “проти”. В роботі у депутатів залишилося 70 питань.

Під гуркіт у двері та викрики депутати обговорюють питання, чи брататиметься Кривий Ріг з білоруським містом Жодіно.

Це вже не перша спроба активних містян вибороти вільний доступ до сесійної зали. Ще у 2003-му, у часи головування екс-мера Юрія Любоненка, містяни збирали підписи та вимагали прозорості роботи місцевої влади. Часи змінилися, прийшли інші депутати

Сесія завершується незмінно – гімном Кривого Рогу. Депутати розходяться, журналісти чекають пояснень від міського голови та секретаря, чому людей не пропустили до сесійної зали. Юрій Вілкул на ходу відповідає: усі, хто хотів та реєструвався, у залі були.

Сьогодні на сесії міської ради був виключен проект рішення Светлана Сова про зміну незаконного регламенту! Знову і знову громадяни намагаються відстояти своє право бути присутнім на засідані колегіального органу, який існує за рахунок їх коштів) Але сьогодні муніціпальна гвардія пішла далі... були недопущенні депутати місцевих рад, які згідно закону наділені правом дорадчого голосу в будь яких засіданнях, які стосуються їх виборців!!!

Януковіч пішов, а "панятия" в Кривому Розі так і далі рулять....