Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВОЛОНТЕР АТО ОТРИМАВ ГРАНТ ВІД ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 02 серпня 2018, 19:34

cherv krest_grant

Учасник АТО, а сьогодні волонтер Сергій Бондар отримав грант Червоного Хреста і зайнявся вирощуванням домашньої птиці. Грантові кошти під проекти підтримки домогосподарств виділялися для українців пільгових категорій. 1000 доларів на кожен проект-переможець. З Кривого Рогу, Криворізького та Софіївського районів на участь у конкурсі проектів подали заявки більше двох десятків бажаючих. Сергій Бондар зробив ставку на розведення курей і не прогадав. Своїм першим досвідом погодився поділитися з журналістами криворізького суспільного.

Маючи невеличке господарство, демобілізований боєць і нинішній волонтер Сергій Бондар вирішив подати заявку на участь в гранті від Червоного Хреста, який надавали особам пільгових категорій. Запропонований бізнес-план по розведенню домашньої птиці комісію задовольнив. Перший транш господар витратив на закуплю птиці, кліток та кормів. Перед виділенням другого траншу до господаря навідалися представники Червоного Хреста. Марина Матірка,

голова Криворізької міської організації «Товариство Червоного Хреста», каже: представники комісії  побачили господарство, пересвідчилися у тому, що все витрачено згідно вимог до отримувачів грантових коштів.

По господарству тут пораються всією родиною, ідею Сергія син і дружина підтримали. Тетяна Бондар розповіла, що досвід вирощування домашньої птиці був, батьки тримали курей. Пташине господарство з часом, звісно, хочуть розширити.

Не всіх курей вдалося зберегти, але тепер досвіду набралися,  говорить Сергій Бондар. І вже знає, на що витратить другу частину гранту: гроші підуть на машину, котра пір’я вищипує. Чоловік поки що не шкодує, що зайнявся такою справою.

Голова міського Червоного Хреста Марина Матірка говорить: у Криворізькому, Софіївському районах та безпосередньо у Кривому Розі подали заявки  22 учасника. Гроші, отримані на умовах гранту, якщо вони витрачені за цільовим призначенням, повертати не потрібно.

Сергій Бондар сподівається, що господарство вдасться розширити, можливо, подаватиме заявку і на нові гранти. Міжнародний Червоний Хрест обіцяє представити їх восени.