Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 10 грудня 2012, 20:11

Den prav_ludynyЗа ініціативою Генеральної Асамблеї ООН щорічно 10 грудня відзначається День прав людини. Цей день знаменує річницю прийняття Асамблеєю Загальної декларації прав людини у 1948 році, яка проголошує права особистості, цивільні і політичні права і свободи людини.

Декларація не носить обов’язкового характеру. Це був перший досвід колективної розробки універсального документа з прав людини. Багато країн включають основні положення Декларації в своє базове законодавство і конституції, не виняток і наша держава. У рамках тижня права, який в Україні традиційно проводиться на початку грудня , проходить чимало заходів, з метою підвищення правової грамотності населення. Так у нашому місті восьмий рік поспіль проходить студентська наукова конференція «Права людини в сучасному світі». Україна як співзасновник ООН та країна – учасниця впровадження Декларації прав людини щороку , разом з усім світовим товариством, відзначає День прав людини. До цього дня у місті проводяться тематичні виставки, круглі столи, покази фільмів на правову тематику виїзні прийоми громадян, щодо надання безкоштовної юридичної допомоги. Традиційним стало у місті й проведення студентами Криворізького факультету Національного університету « Одеської юридичної академії»  наукової конференції  « Права людини у сучасному світі». Як зазначають учасники конференції, мета цього заходу – вивчення процесу розвитку інституту прав людини і громадянина в сучасному світі, розкриття питань удосконалення системи захисту та гарантій прав людини. І якщо для цього у законодавчому полі робиться чимало,  то загальний рівень правової обізнаності все ще залишається низьким. Ми , начеб то і знаємо власні права, втім не завжди бажаємо активно їх захищати у разі їх порушення.

На 8 студентській науковій конференції спектр тематики робіт був достатньо широким. Це й правове регулювання трудових та соціальних прав, актуальні проблеми захисту прав громадян у кримінальному процесі,розвиток цивільного і господарського права. Завершить конференцію 14 грудня показ фільмів на правозахисну тематику.

 

Цей вміст було заблоковано. Ви більше не можете розміщувати будь-які коментарі.

Счетчик PR-CY.Rank