Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
«ЧЕРВОНИЙ ГІРНИК» 88 РОКІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 11 грудня 2012, 21:01

CH Girnyk88 років тому,  у грудні 1924 року, вийшов з друку перший номер газети «Червоний гірник».  Відтоді друковане видання, засновником якого є криворізька міська рада, не припиняло своєї діяльності.

Змінювався формат та періодичність виходу газети, підходи до розповсюдження, до колективу червоногірничан вливалися нові люди. Натомість незмінною залишається концепція видання – бути надійним, оперативним, цікавим для читачів джерелом інформації.

Головний редактор «Червоного гірника» Ольга Калинюк тримає у руках черговий примірник газети с симпатичним номером – 88. Саме 88 років тому криворіжці побачили перший номер газети, яка згодом стала найпопулярнішою у місті і приходила буквально у кожен дім.

Сьогоднішня місія видання – бути надійним і  актуальним, оперативним і цікавим для читачів джерелом інформації, орієнтованим на баланс добрих і негативних новин. У ці хвилини  колектив газети у сорок пар рук працює над випуском чергового примірника за номером 21321.

Зробити кожен номер інформаційно насиченим і одночасно цікавим – непроста задача, але редакція з тижня у тиждень тримає такий ритм роботи. А головне, робить це з задоволенням. У середньому тижневик містить близько ста новин, і створювати змістовний контент надзвичайно цікаво, говорить завідуюча відділом освіти і культури Тетяна Дєєва. Особливо з огляду на те, що інформаційне життя:

Як комунальна газета, засновником якої є криворізька міська рада, видання націлене об’єктивно і повно висвітлювати діяльність місцевої влади. Разом з тим  «Червоний гірник» представляє громадськість у діалозі з владою. На це спрямована постійна популярна у читачів рубрика – «Пряма лінія».

Зрозуміло, що мірилом успіху будь-якого друкованого видання є тираж. У найкращі для газети роки він складав понад 130 тисяч примірників. Сьогодні тижневий тираж «Червоного гірника» – майже 34 тисячі. Шалена конкуренція на друкованому ринку змушує редакційний колектив шукати усе нові і нові підходи до подачі.

Попри класичний образ загальноміського комунального видання, «Червоний гірник» відтепер можна побачити у незвичному поки що електронному форматі. Сайт видання girnyk/com/ua існує вже майже півроку. Над створенням електронної версії «Червоного гірника» працює, природньо, молодь.

Редакційний колектив «Червоного гірника»  дуже позитивно налаштований на роботу. А у тому, що вона неодмінно буде творчою і затребуваною, немає сумніву. Постійні читачі обирають  «Червоний гірник» як джерело живої  достовірної інформації, не змінюють своїм смакам.

 

Цей вміст було заблоковано. Ви більше не можете розміщувати будь-які коментарі.

Счетчик PR-CY.Rank