САКСАГАНСЬКИЙ РАЙОН. ОХОРОНА ПРАЦІ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 21 лютого 2013, 19:42

ohrana praciСтан виробничого травматизму та професійних захворювань проаналізували на засіданні виконкому Саксаганської райради.Фахівці з охорони праці моніторили динаміку травматизму у період з 2009-го по 2012-й і констатували: загальний травматизм скоротився майже на 23%, нещасні випадки з людськими втратами зведено до нуля.

Моніторинг рівня промислової безпеки у Саксаганському районі – це системна робота, до якої залучено фахівців різних рівнів: спеціалісти районного управління праці та соціального захисту населення, експерти Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, члени районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Тільки у минулому році фахівці провели 26 перевірок на підприємствах району. Результат – 72 виявлених порушення норм охорони праці. 67 порушень вже ліквідовано, решта – на контролі.

Моніторинг динаміки травматизму за останні 4 роки свідчить: загальний травматизм знижено майже на чверть, показник нещасних випадків з людськими втратами тримається на нульовій планці.

Найбільшу кількість випадків виробничого травматизму зафіксовано на підприємствах «Промремонт», «Полстар» та на Криворізькому заводі гірничого обладнання. Фахівці зазначають – зазвичай причини нещасних випадків на виробництві суто організаційні.

Фахівці наполягають: на запобігання травматизму насамперед працює його профілактика. Це своєчасне навчання безпечним прийомам праці, чітке дотримання інструкцій, атестація робочих місць. Наскільки якісно і системно ведеться така робота на підприємствах, питатимуть, перш за все, з керівників.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank

VideoEditStudio