Важлива інформація

warning

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АЕРОПОРТ «КРИВИЙ РІГ» PDF Друк
П'ятниця, 01 березня 2013, 18:17

У 2013 році на виконання міської Програми фінансової підтримки та розвитку  комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг» на 2012-2015 роки» передбачається  надання фінансової підтримки аеропорту  у розмірі понад 5 млн гривень.

Ці кошти мають піти на покращення матеріально-технічного стану литовища, адже аеропорт «Кривий Ріг» показує стрімку динаміку росту з показників обслуговування пасажирів. З метою покращення фінансового стану «Міжнародного аеропорту Кривий Ріг»  у поточному році заплановано поповнення його статутного фонду для придбання трансформаторної підстанції з автоматичним веденням резерву, дизель-генератора для світлосигнального обладнання та трапу. На ці потреби  з міського бюджету було вирішено виділити  понад 2 млн гривень. Також передбачено й купівля та ремонт іншої аеродромної техніки . Така підтримка потрібна аеропорту, адже його роботу активізовано. Так тричі на тиждень : у понеділок,середу та п’ятницю з нашого міста можна вилетіти до Москви. Час комфортного перельоту складає дві з половиною години. У минулому році , за даним митників, у 4 рази зросла кількість оформлених повітряних суден - 382 літака, на відміну від 96 у 2011 році. І вже у  перший місяць поточного року криворізький аеропорт прийняв 37 літаків.

У зв’язку із підвищенням інтенсивності роботи аеропорту «Кривий Ріг» наразі, вирішується питання стосовно розміщення на постійній основі працівників митного поста в пункті пропуску «Кривий Ріг – аеропорт», адже кількість пасажирів зростає. Так у 2012 році послугами аеропорту скористалися майже 8 тисяч чоловік. І вже з початку 2013 – 643. Пасажирів приваблює й ціна квитка, й якість обслуговування, й час перельоту. Дістатися литовища можна за допомогою маршрутного таксі, яке відправляється з площі Визволення.

 

Цей вміст було заблоковано. Ви більше не можете розміщувати будь-які коментарі.

Счетчик PR-CY.Rank