Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
Презентація

Філія ПАТ НСТУ «Криворізька регіональна дирекція «Криворіжжя» розташована в історичному центрі Кривого Рогу. Першу телепрограму, тоді ще Криворізької студії телебачення, мешканці міста побачили наприкінці квітня 1990 року. У будівлі Криворізького радіобудинку, який введено в дію у 1984-му, відтоді почала працювати і телестудія. Поступово Криворізька телерадіокомпанія розвивалася, зміцнювала свій технічний і кадровий потенціал, нарощувала обсяги мовлення й на сьогодні є важливим інформаційним джерелом в місті та області. 

Якщо наприкінці 90-х ефірний продукт ТРК «Криворіжжя» складав 120-140 годин на рік, то за останні десять років він збільшився у п’ятеро і становить 730 годин загального мовлення на рік, також значно підвищилась і якість теле- і радіопродукту. Спектр телепрограм Криворізького телебачення – від щоденних інформаційних випусків, оперативних актуальних репортажів до різнопланових, розрахованих на широке коло глядачів, авторських, суспільно-художніх, дитячих та публіцистичних програм. Пріоритетними наразі є теми соціального спрямування: проблеми малозахищених верств населення, підтримка людей з особливими потребами, євроінтеграція, екологія та захист прав дітей та молоді.

Радіомовлення Криворіжжя розпочало свою історію ще у 30-х роках минулого століття. Перші радіопрограми криворіжці почули ще більше 80 років тому. Поступово набираючи обертів, радіоефір збільшував свої обсяги і на сьогодні регіональне радіомовлення – це 340 годин на рік, практично 100% програм власного виробництва. Радіо «Криворіжжя» в ефірі тричі на день у будні й двічі у вихідні дні, що складає 7 годин 45 хвилин тижневого мовлення. Його наповнення, над яким працюють 10 журналістів та 3 звукорежисери – кілька випусків новин на день, інформаційні, суспільно-політичні програми, такі як «Вектор влади», «Акценти дня», «Екологічний вісник», науково-просвітницькі «Закон для всіх», «Обрії науки», «Барви рідної мови», «Шкільна планета», «Юніорпортал», «Молодіжний камертон», цикл культурно-мистецьких передач та діалоги у прямому ефірі. Загалом – 39 програм. Кращі радіо- та телероботи регіональної ТРК «Криворіжжя» - постійні учасники всеукраїнських, міжнародних фестивалів та конкурсів.